Кошик
597 відгуків
NATOFORMA.COM.UA
+380 (93) 701-46-08
+380 (67) 286-88-34Viber, WhatsApp, Telegram, Signal
Додати відгук

Сумки скидання магазинів

Купити сумки для скидання магазинів в Україні

Ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину Берген, де ви знайдете високоякісні сумки для скидання магазинів. Сумки скиду - ефективний і зручний аксесуар тактичного спорядження. Надійний друг не тільки спецпризначенців, але й усієї піхоти. 

Цей елемент тактичного спорядження допомагає швидко й наосліп викидати спорожнілі магазини під час перезарядки. В екстремальних ситуаціях немає часу й можливості відсторонюватись, щоб обережно повернути використані магазини до підсумків. Наші сумки для скидання магазинів дозволяють викидати автоматні та пістолетні магазини, а також кулеметні стрічки, ліхтарики, мультитули та інші інструменти. 

Швидкість перезарядки важлива, і правильно підібране спорядження грає велику роль у цьому. Наші сумки створені для ефективного скидання магазинів, дозволяючи вам швидко виконувати перезарядку й продовжити бій. Вони прості у використанні і дуже практичні.

Під час патрулювання сумка легко згортається в рулон і займає мінімум місця. Завдяки фіксатору вона надійно закривається, запобігаючи випадковій втраті вмісту. Наші сумки можна зручно закріпити на ремені, вабелті або на системі MOLLE за допомогою спеціального кріплення.

Наші сумки для скидання магазинів пройшли випробування на полігонах та в умовах реальних бойових дій. Ми ретельно тестуємо і підтверджуємо надійність та функціональність кожної моделі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner